kurzy

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou určené nejen dětem, ale i dospělým. Do kurzů jsou přijímání všichni zájemci v kategorii od 4 do ∞ let, kteří se s nadšením chtějí učit, projevit své umělecké vlohy nebo se jen pobavit.

Rozdělení do skupin

Kolektiv je tvořen skupinkou lidí stejné úrovně počítačových znalostí a zároveň s ohledem na věkovou kategorii zájemce. Do kurzu jsou přijímáni i úplní začátečníci, pro které je připraven speciální startovní program.

Vybavení učebny

Co je k dispozici

V učebně je Vám k dispozici 8 stolních počítačů s nainstalovanými freewarovými programy a internetem. K zapůjčení je také jeden Touch Pen Tablet pro citlivější zacházení s linkami a tvary při počítačovém malování. Během lekcí můžete čerpat z databanky obrázků a fontů, které jsou Vám k dispozici v učebně, stejně tak si můžete donést i vlastní podklady. K lekcím, kde se budeme věnovat digitální fotografii, nám poslouží fotoaparát, který nám laskavě zapůjčí DDM MOZAIKA.

Co není k dispozici

Doporučuji nosit si s sebou na každou lekci USB Flash disk nebo CD Rom pro snadný přenos dat.

Co není zakázané

Pokud to bude Vaše přání, můžete si přinést vlastní laptop a pracovat na něm. Můžete si s sebou přinést také svůj Touch Pen Tablet, nebo vlastní software.

Rozvrh kurzů

Hodiny lze také nahrazovat a individuálně doplňovat po dohodě s lektorkou. Každá lekce pro větší děti a dospělé trvá 90 min, pro nejmenší děti (4-6 let) pak 45 min.

Zahájení kurzů se koná 3.listopadu.

malba
čas pondělí úterý středa čtvrtek pátek
16:00 - 17:30
děti
17:30 - 19:00
dospělí

Kolik za kurzy zaplatíte?

Uhrazení částky za kurzy je zcela na Vás. Nejste vázáni žádným předplatným, pokud si to nebudete přát. Je možné platit lekce zvášť či dopředu na zvolené období.

Za 90 min. lekci zaplatíte 65 Kč.

    »dlouhodobý kurz«
  • každá 12. lekce za 50%

    »slevy«
  • na každé další dítě ze stejné rodiny a za doporučení kurzů dalším kamarádům a zájemcům 8%